Бонуси + 3
  • Мастика гідроізоляційна CL 51 Ceresit однокомпонентна 7 кг
В наявності
Код: 16732

Мастика гідроізоляційна CL 51 Ceresit однокомпонентна 7 кг

Image Акція! -50% на доставку!
Image єВідновлення
Image Доставка НП
Ціна
1439 грн
Image Акції Image Вигідно сьогодні
Безоплатне повернення товару 14 днів, для власників дисконтів - 30 днів

Опис

CERESIT CL-51 – гідроізоляційна мастика, призначена для стін та підлоги у приміщеннях з підвищеною вологою (ванна, туалет, душова кабіна, кухні, лоджії тощо), у житлових та виробничих приміщеннях, перед плитковим облицюванням. Рекомендується для нанесення на поверхні водостійких органо-мінеральних плит (гіпсокартон, фанера тощо) та поверхні з мінеральних матеріалів (бетон, цементні та гіпсові штукатурки та стяжки, кладка цеглою та блоками пористих бетонів тощо). Може використовувати як гідроізоляцію для підлог з підігрівом, що сприймає температурні деформації при нагріванні та охолодженні. Не можна застосовувати в нанесенні на лакофарбові покриття, литий асфальт та старі керамічні основи.

Характеристики

Характеристика Значення
Немає характеристик

Оплата і доставка

Доставка та оплата будівельних матеріалів у Дніпрі

Ми здійснюємо оперативне підвезення товарів власним автопарком по всьому Дніпру та Дніпропетровській області (включаючи Підгородне, Новомосковськ, Обухівку та Слобожанське).

  • Швидкість: Відвантаження протягом 1–8 годин після підтвердження. Водій зателефонує вам за годину до прибуття.

  • Логістика: Наявність трьох складів (вул. Любарського, Запорізьке шосе, вул. Белелюбського) дозволяє нам мінімізувати шлях до вашого об'єкта.

  • Акція: Для малогабаритних вантажів до 250 кг (об'ємом до 1 $m^3$) діє постійна знижка -50% на доставку.

  • Розвантаження: Послуги вантажників розраховуються окремо (від 450 грн/т за наявності ліфта).

Варіанти розрахунку:

  1. Готівкою на будь-якому складі «Торус» або водію при отриманні.

  2. Безготівковий розрахунок (без ПДВ).

  3. Оплата за реквізитами на банківську картку.

Разом купують