Устройство защитного отключения 2P 40A 30mA АС, Resi9 Schneider Electric R9R51240 (диф реле)
Бонуси + 10
  • Пристрій захисного відключення 2P 40A 30mA АС, Resi9 Schneider Electric R9R51240
В наявності
Код: 14206

Пристрій захисного відключення 2P 40A 30mA АС, Resi9 Schneider Electric R9R51240

Image Акція! -30% на доставку!
Image єВідновлення
Image Доставка НП
Ціна
1585 грн
Опт
1548 грн
Image Акції Image Вигідно сьогодні
Безоплатне повернення товару 14 днів, для власників дисконтів - 30 днів

Опис

Технічні параметри:

  • Принцип дії: Електромеханічний (не залежить від напруги мережі)

  • Монтаж: На DIN-рейку

  • Безпека: Висока стійкість до перевантажень, швидке спрацювання

  • Якість: Відповідність світовим стандартам безпеки Schneider Electric

Особливості використання: Серія Resi9 розроблена спеціально для побутового сегмента, поєднуючи в собі високу якість Schneider Electric та зручність монтажу. ПЗВ R9R51240 є обов'язковим елементом сучасного щитка, забезпечуючи захист для пральних машин, кухонної техніки та розеточних груп. Рекомендується для використання у мережах, де споживачі мають активне навантаження.

запор - укр 

Характеристики

Характеристика Значення
Немає характеристик

Оплата і доставка

Послуги доставки та умови оплати в Запоріжжі

Замовляйте будматеріали в «Торус» з професійною доставкою до вашого будинку чи будмайданчика в межах Запоріжжя та району.

  • Графік: Працюємо максимально швидко. Середній час очікування машини після замовлення — від 2 до 10 годин.

  • Економія: Потрібно небагато? Якщо ваше замовлення важить менше 250 кг, ви отримуєте -50% знижки на доставку.

  • Сервіс: У вартість перевезення не входить вивантаження. Ви можете замовити допомогу наших спеціалістів (тариф від 450 грн/т).

  • Важливо: Фінальну вартість логістики менеджер прораховує індивідуально, враховуючи віддаленість вашого району.

Оплата замовлення:

  • Оплата готівкою при отриманні товару на об'єкті.

  • Розрахунок у касі складу «Торус».

  • Переказ на розрахунковий рахунок або картку банку.

Разом купують